Let op! Wij zijn open onder aangepaste omstandigheden! Reserveren is verplicht. Klik hier voor de corona-maatregelen.

  • GRIP Crew

    Noel Noel

    Directeur

    noel@gripnijmegen.nl
    Rosa Rosa

    Bedrijfsleider GRIP Boulderhal

    rosa@gripnijmegen.nl
    Arjen Arjen

    Bedrijfsleider GRIP Klimcentrum

    arjen@gripnijmegen.nl
    Tineke Tineke

    (Financiële) administratie GRIP

    tineke@gripnijmegen.nl
    Olaf Olaf

    Coordinator Veiligheid | Routebouwer

    olaf@gripnijmegen.nl
    Bart Bart

    Assistent bedrijfsleider GRIP Klimcentrum | Technische ondersteuning

    bart@gripnijmegen.nl
    Josje Josje

    Assistent bedrijfsleider GRIP Boulderhal

    josje@gripnijmegen.nl
    Sjors Sjors

    Hoofd routebouw GRIP Boulderhal | Grafisch vormgeving

    sjors@gripnijmegen.nl
    Melle Melle

    Toproutebouwer en hoofdtrainer van onze jeugdselectie. Wil je de technische ins en outs weten van waarom je aan het prutsen bent in routes en weten hoe het wel moet? Melle is de Leonardo da Vinci onder onze trainers.

    melle@gripnijmegen.nl
    Lukas Lukas

    Deze fanatieke klimmer loopt al sinds 1997 rond in de klimhal en geeft ondertussen al een decennia lang training. Met veel creativiteit, kennis en ervaring in zowel het onderwijs als in de klimsport ben je verzekerd van een goede les.

    lukas@gripnijmegen.nl
    Linda Linda

    Linda geeft met veel plezier klim- en bouldertraining aan kinderen. Ze vindt het mooi om de kids te zien groeien binnen de klimsport maar ook op zichzelf. Fun staat in haar trainingen altijd voorop!

    linda@gripnijmegen.nl
    Peter Peter

    Peter geeft sinds 2017 klimtraining bij GRIP. Door zijn charismatische karakter kan hij jou met een glimlach in routes krijgen waar je zelf niet snel zou instappen. Door zijn creatieve stijl en sportieve achtergrond (CIOS Arnhem) is hij altijd op zoek naar nieuwe uitdagingen.

    peter@gripnijmegen.nl
    Fatos Fatos

    Fysio | Selectietrainer | Routebouwer

    fatos@gripnijmegen.nl
    Maciek Maciek

    Maciek geeft al 16 jaar klimtraining aan jeugd en volwassenen op alle niveaus. Hij klimt het liefste buiten. Zijn passie en ervaring geeft hij graag door aan iedereen met wie hij klimt en traint.

    Simon Simon

    Simon is kind aan huis in de klim- en boulderhal. Als hij geen training geeft, dan is hij wel te vinden in het trainings gedeelte van de Arena. Deze op-en-top wedstrijdklimmer heeft alle kennis en ervaring in huis om je verder te helpen.

    Simongripnijmegen@gmail.com
    Jules Jules

    Jules geeft training aan jeugdige klimmers en boulderaars. Beginnende klimmers kunnen bij hem terecht voor een leuke en leerzame training. Met plezier maakt hij jonge klimmers enthousiast voor de klimsport.

    Anders Anders

    Trainer | Barmedewerker

    Emma Emma

    Trainer | Barmedewerker

    Pieter Pieter

    Communicatie | Routebouwer

    Rik Rik

    Trainer | Barmedewerker

    Carlijn Carlijn

    Barmedewerker

    Linn Linn

    Barmedewerker

    Sannimari Sannimari

    Barmedewerker

    Nele Nele

    Barmedewerker

    Ian Ian

    Barmedewerker

    Laurens Laurens

    Barmedewerker

    Louis Louis

    Moral Support Officer. Heb je een high gravity dag of heb je wat extra steun nodig voordat je je project in stapt? Deze harige spring-in-het-veld tovert in no time een glimlach op je gezicht.

    woef@gripnijmegen.nl
    Test Test

    Test

    test@test.nl
    Test Test

    Test

    test@test.nl