Doe mee met de Alien Head op 20 april en onze BDAY op 4 mei!

  • GRIP Crew

    Noël Noël

    Oprichter en bedenker van GRIP. Noël is in de jaren '90 als werknemer begonnen bij de toenmalige Klimhal. In 2004 is hij vertrokken om zich verder te ontwikkelen als vakman binnen de klimsport. In 2012 keerde Noël terug om de Nijmeegse Klimhal over te nemen en deze met de opgedane kennis én de juiste mensen om zich heen stap voor stap uit te bouwen tot wat GRIP nu is.

    noel@gripnijmegen.nl
    Rosa Rosa

    Rosa klimt al van kinds af aan bij GRIP (toenmalige Klimhal). Ze is ongelooflijk sterk en klimt zonder angst. Alles wat bij GRIP hoort, valt onder Rosa's verantwoordelijkheid. En dat is nog al wat! Gelukkig is ze altijd positief en niet uit het veld te slaan. Flexibel als ze is, kan zij metaforische brandjes blussen als de beste.

    rosa@gripnijmegen.nl
    Daniel Daniel

    Chefkok Daniël maakt iedereen blij met zijn heerlijke creaties uit de keuken! Kom het snel eens proeven. Daniël is ook trots bedrijfsleider van de boulderhal!

    daniel@gripnijmegen.nl
    Pieter Pieter

    Pieter is al een tijdje onze Social Media Man. Intussen ook druk bezig als assistent bedrijfsleider en bouwer in de boulderhal. Hij geeft je de beste boulder tips, tap biertjes en muziek advies!

    pieter@gripnijmegen.nl
    Sjors Sjors

    Sjors is de ultieme kruising tussen een bouwvakker, een kunstenaar en een boulderaar. Hij klimt de moeilijkste boulders met gemak. Hij is hoofd routebouwer in de boulderhal en houdt zich bezig met het onderhoud van de hal. Daarnaast ontwerpt hij posters en repareert hij alles dat kapot is. Zonder Sjors, geen boulderhal.

    sjors@gripnijmegen.nl
    Peter Peter

    Peter geeft sinds 2017 klimtraining bij GRIP. Door zijn charismatische karakter kan hij jou met een glimlach in routes krijgen waar je zelf niet snel zou instappen. Door zijn creatieve stijl en sportieve achtergrond (CIOS Arnhem) is hij altijd op zoek naar nieuwe uitdagingen.

    peter@gripnijmegen.nl
    Tineke Tineke

    (Financiële) administratie GRIP. In haar studententijd is Tineke gestart met het geven van instructies en jeugdtrainingen. Inmiddels is dit bijbaantje uitgegroeid tot een volwaardige baan. Deze pittige dame heeft haar zaken altijd op orde. Ze werkt 4 dagen per week op kantoor. Daarnaast is ze druk met haar 3 mannen thuis (1 grote en 2 kleine).

    tineke@gripnijmegen.nl
    Melle Melle

    Toproutebouwer in de boulderhal! Deze wandelende klimcyclopedie weet het antwoord op al je klim-gerelateerde vragen. Wil je de technische ins en outs weten van een route? Wil je weten waarom je aan het prutsen bent in routes en weten hoe het wel moet? Melle is de Leonardo da Vinci onder onze trainers.

    melle@gripnijmegen.nl
    Linda Linda

    Linda is sociaal, precies en erg creatief! Ze is onder andere verantwoordelijk voor de winkel en de inrichting. Ook geeft ze met veel plezier klim- en bouldertraining aan de jeugd. Ze vindt het mooi om de kids te zien groeien binnen de klimsport maar ook op zichzelf. Fun staat in haar trainingen altijd voorop!

    linda@gripnijmegen.nl
    Simon Simon

    GRIP selectie klimmer en trainer! Als je Simon nog nooit gezien hebt ben je waarschijnlijk nog niet in de boulderhal geweest. Kind aan huis en traint het hardst van iedereen.

    Simongripnijmegen@gmail.com
    Timon Timon

    Fanatiek boulderaar, bouwer en barman Timon! Met een bucket pindakaas, komt hij altijd vrolijk naar de boulderhal om uren te trainen of te werken.

    Kaya Kaya

    Jeugdtrainer & Barpersoneel